Categories: Автоновини

Як діяти та куди телефонувати, якщо застрягли на дорозі в заметіль: номер телефону і поради водіям

В Україні продовжують триматися складні погодні умови в ряді областей. Унаслідок сильних снігопадів та поривів вітру рух на численних автомагістралях ускладнений чи повністю заблокований.

Особам, які опинилися в сніговій пастці на трасі, рекомендується звернутися до Штабу з ліквідації наслідків негоди на дорогах. Портал OBOZ.UA також зібрав основні правила та рекомендації для водіїв під час снігопадів.

Активний циклон призвів до ускладнення погодних умов в багатьох регіонах, зокрема в Київській, Чернігівській, Черкаській, Одеській областях, де спостерігаються сильні снігопади, а також в Сумській, Полтавській, Кіровоградській та Миколаївській областях, де йде сильний мокрий сніг та дощ, а також можлива ожеледиця. У деяких місцях снігові заноси досягають кількох метрів.

Водіям рекомендується утриматися від поїздок на великі відстані та планувати маршрути з урахуванням погіршених погодних умов. У разі виникнення надзвичайної ситуації на дорозі можна звернутися за допомогою на цілодобову гарячу лінію за номером: +38 067 400 60 80.

Але в разі, якщо водій все ж опинився в сніговій пастці, важливо дотримуватися кількох основних правил і рекомендацій, а також мати при собі необхідні речі першої необхідності.

Для водія та пасажирів рекомендується мати мінімальний запас продуктів харчування, таких як шоколад, енергетичні батончики та горіхи, які можуть надовго заспокоїти голод та забезпечити енергію. Також слід пам’ятати про наявність запасу питної води або чаю.

Крім того, важливо мати при собі зарядку для телефону або портативний акумулятор, додаткові пари шкарпеток і рукавичок, запальничку, плед або легку ковдру. Цей мінімальний набір допоможе дочекатися допомоги, якщо автомобіль опиниться у сніговій пастці.

Також важливо підготувати свій транспортний засіб до поїздки. Рекомендується переконатися у повній справності автомобіля та мати при собі міцний буксирувальний трос, лопату, світловідбиваючі жилети, ліхтарик, компресор, рідину для омивача та додаткову охолоджувальну рідину.

Найменший набір інструментів, світильники, домкрат, запасне колесо або ремкомплект також повинні бути в автомобілі для можливості самостійного вирішення деяких проблем.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Олександр Успішний

Recent Posts

Чи можуть оштрафувати водія за тріщини на лобовому склі

В Україні водії можуть отримати штраф за керування несправним автомобілем. Про це повідомив юрист Вадим…

41 хв. ago

В Україні змінилися правила продажу авто: відтепер процес став складнішим

1 жовтня Кабінет міністрів України прийняв постанову, яка спрощує процедуру купівлі-продажу автомобілів. Тепер для оформлення…

1 годину ago

Нова заборона для українських водіїв: на яких автомобілях не можна буде їздити

Незабаром в Україні можуть ввести нову заборону для водіїв. Верховна Рада планує розглянути законопроєкт, який…

2 години ago

Як захистити автомобіль від забрудненого палива

Кожен водій знає, що автомобіль – це одна з найдорожчих покупок, і його обслуговування вимагає…

10 години ago

Як розпізнати три популярні афери на СТО: корисні поради водіям

Все більше українців почали звертатися до СТО для обслуговування та ремонту своїх автомобілів. Це призвело…

11 години ago

Чому досвідчені водії натирають лобове скло автомобіля картоплею

З початком осені в Україні температура знизилася, а вологість зросла. У таких умовах багато водіїв…

12 години ago