Categories: Автоновини

Як діяти та куди телефонувати, якщо застрягли на дорозі в заметіль: номер телефону і поради водіям

В Україні продовжують триматися складні погодні умови в ряді областей. Унаслідок сильних снігопадів та поривів вітру рух на численних автомагістралях ускладнений чи повністю заблокований.

Особам, які опинилися в сніговій пастці на трасі, рекомендується звернутися до Штабу з ліквідації наслідків негоди на дорогах. Портал OBOZ.UA також зібрав основні правила та рекомендації для водіїв під час снігопадів.

Активний циклон призвів до ускладнення погодних умов в багатьох регіонах, зокрема в Київській, Чернігівській, Черкаській, Одеській областях, де спостерігаються сильні снігопади, а також в Сумській, Полтавській, Кіровоградській та Миколаївській областях, де йде сильний мокрий сніг та дощ, а також можлива ожеледиця. У деяких місцях снігові заноси досягають кількох метрів.

Водіям рекомендується утриматися від поїздок на великі відстані та планувати маршрути з урахуванням погіршених погодних умов. У разі виникнення надзвичайної ситуації на дорозі можна звернутися за допомогою на цілодобову гарячу лінію за номером: +38 067 400 60 80.

Але в разі, якщо водій все ж опинився в сніговій пастці, важливо дотримуватися кількох основних правил і рекомендацій, а також мати при собі необхідні речі першої необхідності.

Для водія та пасажирів рекомендується мати мінімальний запас продуктів харчування, таких як шоколад, енергетичні батончики та горіхи, які можуть надовго заспокоїти голод та забезпечити енергію. Також слід пам’ятати про наявність запасу питної води або чаю.

Крім того, важливо мати при собі зарядку для телефону або портативний акумулятор, додаткові пари шкарпеток і рукавичок, запальничку, плед або легку ковдру. Цей мінімальний набір допоможе дочекатися допомоги, якщо автомобіль опиниться у сніговій пастці.

Також важливо підготувати свій транспортний засіб до поїздки. Рекомендується переконатися у повній справності автомобіля та мати при собі міцний буксирувальний трос, лопату, світловідбиваючі жилети, ліхтарик, компресор, рідину для омивача та додаткову охолоджувальну рідину.

Найменший набір інструментів, світильники, домкрат, запасне колесо або ремкомплект також повинні бути в автомобілі для можливості самостійного вирішення деяких проблем.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Олександр Успішний

Recent Posts

Що робити, якщо пробило колесо, а запасного немає: корисні поради для водіїв

Багато сучасних авто випускають без запасного колеса, щоб зменшити витрати. Але це створює проблему, якщо…

42 хвилини ago

Як очистити каталізатор автомобіля: два надійні способи

Каталітичний нейтралізатор (каталізатор) допомагає зменшити шкідливі викиди автомобіля з двигуном внутрішнього згоряння. Це важлива частина…

2 години ago

Юрист вказав на три категорії водіїв, яких патрульні бояться зупиняти

Не кожен водій буде радий, якщо його зупинить поліція. Однак іноді й для патрульних спілкування…

13 години ago

Водіям пояснили, чому один поширений штраф поліції є незаконним

Штрафи за порушення ПДР в Україні є найчастішим видом покарання для водіїв. Однак значна частина…

14 години ago

Як колір авто може розкрити характер власника: висновки психологів

Колір автомобіля — це не лише про зовнішній вигляд. Психологи вважають, що обраний відтінок може…

14 години ago

Топ-10 німецьких кросоверів класу люкс на вторинному ринку

Розкішні німецькі кросовери поєднують стиль, передові технології, високу якість і потужність. Однак їхня ціна часто…

15 години ago