Двигун у машині – це один із найважливіших елементів. Без нього автомобіль не може працювати, а сам двигун і його ремонт коштують дорого. Це особливо важливо при покупці вживаного авто, бо ремонт двигуна може обійтися дорожче за саму машину. Експерти сайту ampercar.com поділилися сімома способами, як перевірити двигун перед покупкою.
Читайте також:
“Прихована кнопка” в авто: як покращити обігрів без додаткових витрат пального
1. Перевірка підкапотного простору
Зверніть увагу на чистоту під капотом. Патьоки масла або інших рідин можуть вказувати на проблеми з сальниками, прокладками чи на відсутність належного обслуговування. Якщо дуже чисто, це може означати, що продавець приховав дефекти.
2. Перевірка кришки маслозаливної горловини
Кришка має бути чистою, без накипу. Масло не повинно містити металевої стружки або емульсії.
3. Оцінка вихлопу
Після прогріву двигуна зверніть увагу на колір диму. Прозорий – все нормально. Сизий – можливі проблеми з оливою, охолодженням чи прокладкою. Чорний – може вказувати на проблеми з поршнями чи нагаром.
4. Запуск двигуна
Слухайте, чи є незвичні звуки, як стукіт або скрип. Це може бути сигналом проблем. Якщо оберти під час прогріву плавають, може бути проблема з паливною системою або датчиками.
5. Пробна поїздка
Під час тест-драйву, якщо є ривки на низькій швидкості або проблеми з трансмісією, це тривожний знак. На високій швидкості несправний двигун може викликати вібрації або ривки. Можуть бути й проблеми на холостому ходу.
6. Повторна перевірка після тест-драйву
Після поїздки ще раз погляньте під капот. Нові патьоки – це може означати зношені сальники чи ущільнювачі.
7. Діагностика комп’ютером
Сучасні автомобілі мають систему самодіагностики. За допомогою спеціального сканера можна перевірити, чи є приховані помилки або несправності.
Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!
Руль, що вібрує під час руху, - це не тільки дискомфорт для водія, а й…
Якщо ви побачите в чиємусь автомобілі шматок господарського мила, не поспішайте дивуватися. Цей простий предмет…
Більшість українців, сідаючи в автомобіль, рідко замислюються над тим, яке місце в салоні найбезпечніше в…
Сучасні технології автомобільної безпеки продовжують розвиватися, пропонуючи водіям все нові способи захисту на дорозі. Однією…
В Україні набирає обертів нова схема шахрайства з боку патрульних поліцейських, пише «Дорожній адвокат». Водії…
Під час керування автомобілем з автоматичною коробкою передач (АКПП) категорично не рекомендується використовувати ліву ногу…