Чи потрібно перевзувати авто в зимову гуму цього року

Переобування літніх шин на зимові – обов’язок кожного власника автомобіля! Зміна погоди – завжди фактор, який слід враховувати перед тим, як вирушити в дорогу. Заміна гуми необхідна не лише перед настанням морозів, але навіть при низьких плюсових температурах, оскільки літні шини призначені виключно для теплих пір року.

На сторінці Патрульної поліції розповіли, чи варто цього року переобувати шини на зимові та коли це краще зробити. При температурі пониження до +7 градусів літня гума втрачає ефективність через жорсткість матеріалу, призначеного для тепла. При перших морозах гальмівний шлях на літніх шинах збільшується, що призводить до багатьох ДТП.

Зимові шини виготовлені із м’якшого матеріалу, що зберігає еластичність при низьких температурах. Їхній протектор забезпечує ефективне зчеплення з дорогою під час снігопаду чи на льоду. Крім того, в цей період водіння потребує особливо уважного підходу та готовності до реагування на несподівані ситуації. Слід вибирати безпечну швидкість, збільшувати дистанцію до автомобілів, що рухаються перед вами, і уникати ризикованих маневрів.

Отже, переобуття літньої гуми на зимову в Україні залишається актуальним, оскільки навіть при температурі, яка не опускається нижче 0 градусів, вже доцільно встановлювати зимовий комплект шин при середньодобовій температурі +7 градусів і нижче, щоб забезпечити собі оптимальну керованість автомобіля на дорозі.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Читайте також