Ідеальне паркування за 4 кроки: розкрили простий лайфхак для водіїв

Навіть досвідченим водіям часом важко паркуватися паралельно, не кажучи вже про початківців. Однак існують певні хитрощі, які можуть суттєво спростити цей процес. Автомобілісти розкрили лайфхак, який дозволяє ідеально припаркувати автомобіль лише за 4 кроки.

1 крок: Під’їзд до парковки

Зупиніть автомобіль паралельно до іншого автомобіля, який стоїть перед вільним місцем, зберігаючи відстань приблизно півметра. Увімкніть фари для додаткового орієнтування.

2 крок: Розворот і наближення

Переконайтеся, що навколо немає пішоходів або інших автомобілів. Увімкніть задню передачу, поверніть кермо до крайнього положення вправо і почніть рух. Важливо постійно спостерігати за заднім видом за допомогою камер або дзеркал. Рух назад повинен бути плавним і тривати до того моменту, коли передні колеса зірвуться з лінії задньої частини автомобіля, що стоїть попереду, під кутом близько 45 градусів.

3 крок: Вирівнювання і продовження руху

Почніть повертати кермо вліво, щоб вирівняти колеса, продовжуючи контролювати оточуючі предмети, автомобілі і пішоходів. Після того, як край вашого автомобіля зірветься з бампера автомобіля, що стоїть попереду, продовжуйте повертати кермо до кінця вліво, тримаючи рух назад.

4 крок: Завершення паркування

Коли досягнуто потрібної позиції, вирівняйте колеса і переконайтеся, що сусідні автомобілі мають достатньо місця для виїзду. Якщо паркуєтеся на схилі, краще повернути колеса вбік, щоб уникнути випадкового руху вниз по схилу.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Джерело Carwale
Читайте також