Коли потрібно міняти зимові шини на літні: яка вартість

З весною кожен водій повинен замінити зимові шини на літні. Це важливо, оскільки зимові шини призначені для холодної погоди і виготовлені з м’якшої гуми, яка погіршується при високих температурах.

Коли потрібно міняти зимові шини на літні? Це питання виникає у багатьох водіїв кожної весни. Відповідь залежить від погоди. Не варто поспішати з цим, оскільки у березні температура може коливатися і навіть опускатися нижче нуля.

Експерти радять переходити на літні шини, коли вже минули морози і температура стабільно тримається на рівні 10 градусів тепла або вище. Навіть якщо така температура вже є, варто перевірити прогноз погоди.

Не слід затягувати зі зміною зимових шин на літні. Це може призвести до швидкого зношування гуми та втрати шипів. Зазвичай цю заміну рекомендують робити наприкінці березня або на початку квітня.

Скільки коштує сезонна заміна шин у Києві ? У цей період автомайстерні мають велике завантаження, тому водіям може доводитися стояти в черзі. Щоб уникнути чекання, деякі шиномонтажні підтримують систему запису наперед.

Вартість заміни шин у Києві залежить від розміру коліс і типу автомобіля. Зазвичай це може коштувати від 500 до 1500 гривень. Наприклад, для великих SUV, таких як BMW X5, Porsche Cayenne або Range Rover Sport, вартість може бути на вищому рівні.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Джерело РБК-УКРАЇНА
Читайте також