Легкий і бюджетний метод очищення салону вашого авто в домашніх умовах

Зберігати салон автомобіля чистим і охайним завжди важливо для здоров’я і комфорту водія та пасажирів. Однак, професійне прибирання салону може бути дорогим і не завжди доступним. Є простий і бюджетний спосіб очистки салону авто в домашніх умовах, який допоможе зберегти чистоту і свіжість без великих витрат.

Для цього вам знадобиться дві пляшечки з пульверизаторами, лимонна кислота, сода і засіб для миття посуду. Розведіть 5 чайних ложок лимонної кислоти з мийним засобом у теплій воді в одній з 0,5-літрових пляшок. У другій ємності змішують соду з аналогічною кількістю води.

Експерти радять спочатку розпилити розчин соди на брудне місце і зачекати, поки він поглине бруд. Потім нанесіть розчин з лимонною кислотою. Відбудеться реакція, яку можна помітити за пінними бульбашками. Таким чином, бруд відходить сам. Потім просто видаліть піну щіткою і висушіть чисту тканину.

В результаті ви отримаєте свіжий і чистий салон автомобіля, зберігаючи гроші і не витрачаючи багато часу. Пам’ятайте про регулярне прибирання, щоб забезпечити комфортні умови у вашому автомобілі.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Джерело Твоя машина
Читайте також