Механіки розповіли, як можна продовжити термін служби АКПП в автомобілі

Автоматична коробка передач (АКПП) може прослужити довше, якщо правильно її прогрівати. Ефективне прогрівання зменшує знос і запобігає поломкам, забезпечуючи більш плавну та ефективну роботу АКПП.

Прогрівання автоматичної коробки передач (АКПП) має декілька важливих цілей. По-перше, це дозволяє оливі в коробці передач набрати оптимальну температуру, що допомагає краще змащувати деталі і запобігає їхньому зайвому зносу. По-друге, це покращує роботу гідравлічної системи коробки передач, що в свою чергу підвищує ефективність передачі потужності від двигуна до коліс.

Для правильного прогріву АКПП треба спочатку дати двигуну працювати декілька хвилин, щоб олива почала рухатися. Потім перевести селектор передач у режим “D” або “R” і, тримаючи педаль гальма, дати коробці передач прогрітися. Зазвичай це займає лише кілька хвилин.

Механіки рекомендують перед паркуванням активувати режим “R” або “D” у коробці передач. Це допоможе уникнути зайвого перемикання між режимами, що може призвести до перепадів тиску і додаткового навантаження на фрикціон. Ця практика допомагає зменшити знос і збільшити надійність роботи трансмісії на тривалий термін.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Джерело Твоя машина
Читайте також