Назвали 5 ефективних способів зменшити витрату палива автомобіля

Заправляти автомобіль без думки про ціну пального – це минуле. Зараз вартість пального така висока, що водії намагаються економити кожен літр, навіть обмірюючи кожну поїздку на заправку. Експерти порадили 5 способів зменшити витрати на пальне для будь-якого автомобіля.

Потрібно знати, коли відкривати вікна на провітрювання

Важливо розуміти, що використання кондиціонера для охолодження автомобіля споживає бензин. У деяких випадках використання кондиціонера може бути дорожчим, ніж просто опустити вікна для провітрювання. Особливо це стосується швидкостей понад 60 км/год, коли відчинені вікна створюють додатковий опір повітря, що може збільшити витрати пального.

Перезапуск дешевший, ніж холостий хід

Багато водіїв залишають двигун на холостому ходу, коли чекають, наприклад, на світлофорі. Проте це може бути непотрібним витратою палива. Перезапуск двигуна після короткої зупинки споживає менше пального, ніж тривала робота на холостому ходу. Тому краще вимкнути двигун і знову його увімкнути, коли готові їхати.

Коригуйте тиск у шинах

Важливо перевіряти тиск у шинах і тримати його на рівні, яке рекомендує виробник автомобіля. Шини з низьким тиском можуть збільшити тертя з дорогою і, як наслідок, збільшити витрату палива.

Замініть ковпачок паливного бака

Регулярна заміна ковпачка паливного бака може уникнути витоку або випаровування пального. Пошкоджені ковпачки можуть стати причиною великих втрат палива через їх високу летючість. Ретельна перевірка герметичності паливного бака є дешевшою альтернативою виправлення витоку.

Використовуйте механічну КПП

Використання механічної коробки передач може бути більш ефективним з точки зору витрати палива, ніж автоматична. Тому, якщо у вас є можливість вибору, краще вибирати механічну коробку передач. Таким чином, ви зможете скоротити витрату палива і зекономити гроші на заправці.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Джерело GOBankingRates
Читайте також