Назвали 5 помилок, через які починають гнити крила в автомобілі

Кожне авто, без винятку, може стикатися з корозією, особливо це стосується крил. Часто власники власноруч сприяють цьому процесові, що в підсумку призводить до дорогих ремонтів.

Існує популярний міф, що європейські автомобілі не піддаються ржавінню. Однак водії з великим досвідом говорять, що ржавінню піддаються всі автомобілі, просто деякі швидше, а інші пізніше. Великою мірою швидкість корозії крил залежить від якості обробки кузовної сталі при виробництві і умов експлуатації автомобіля.

Всім відомо, що крила – один з найуразливіших елементів. Їх функція – захищати колісні арки від води, що бризкає з коліс автомобіля.

Першою поширеною помилкою є встановлення пластикових локерів всередину колісних арок. Вони, здається, призначені для захисту кузова від абразивного впливу пилу та бруду, які попадають від коліс. Однак насправді локери сприяють накопиченню бруду, оскільки створюють закриті простори, де він може залишитися.

По-друге, на свіжі автомобілі часто встановлюють пластикові бризковики, які, згодом, накопичують багато бруду та води в отворах між ними та кузовом. Це сприяє розвитку корозії. Щоб уникнути цього, потрібно щорічно знімати передні бризковики та очищати накопичений бруд. Дуже багато водіїв цим лініються робити. В результаті може розвинутися серйозна корозія, яку можна виявити лише вже після серйозних ремонтів кузова.

Що стосується задніх крил, то на заводі часто наклеюють захисну плівку, яка має завдання запобігти зносу арок під впливом води і бруду, які летять з коліс. Однак з часом ця плівка відшаровується, а покриття виявляється без захисту. Це може спричинити початок корозії. Великі піщані дороги дуже швидко завдають шкоди нижній частині кузова, що може призвести до серйозних проблем у разі недбалого ставлення до неї.

Нарешті, при купівлі автомобіля після кузовного ремонту дуже важливо відслідковувати, які кріплення використовували при встановленні локерів. Якщо майстри використали замість пластикових затисків шурупи, то такі запчастини швидко ржавіють і можуть відвалитися, що призведе до необхідності відвідувати сервіс і витрачати час на ремонт.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Джерело hyser.com.ua
Читайте також