Не робіть так ніколи: водіям пояснили, чому лопата в машині в зимову ніч – це погано

Безперечно, лопата стає невід’ємною “паличкою-виручалочкою” для водіїв взимку, коли доводиться вирішувати проблеми зі снігом, такі як викопування застряглої машини чи прибирання доріжки. Тому залишати її в автомобілі на ніч може виявитися надто ризикованою практикою.

Автомобільні експерти пояснили, чому для водіїв, чий транспортний засіб вночі залишається поза гаражем, крайньо важливо не залишати лопату в автомобілі під час ночі.

Навіть при прогнозі відносно теплої зими, під час ночі автомобіль може значно накопичити снігу, і вранці власник зможе зіткнутися з величезним сніговим утворенням на місці свого авто. Замок багажника може бути замерзнутий, ускладнюючи витягування лопати. Це вкрай невигідно, якщо потрібно терміново вирішити проблему.

Забираючи лопату з собою на ніч, водії зменшують ризик застрягання і забезпечують собі можливість ефективно вирішувати ситуації зі снігом. Такий крок особливо важливий, оскільки не завжди можна розраховувати на допомогу інших водіїв, і власна лопата може виявитися найкращим союзником в умовах зимового сезону.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Джерело Апостроф
Читайте також