“Правильні” шини економлять до 20% палива автомобіля: яку гуму вибрати

Сьогодні економія палива для автомобілістів стала не просто вибором, а необхідністю. Багато людей не знають, що правильний вибір автомобільних шин може значно скоротити витрати на бензин або дизель.

Виробник шин Davanti Tyres наголошує на важливості вибору правильної гуми для збереження грошей.

Дотримуйтесь правил заміни

Одне з основних правил – не допускати зносу протектора шин менше 1,6 мм, що може призвести до втрати контролю над автомобілем і аварії. Також слід звертати увагу на боковини шин, де вказаний рекомендований розмір, що допоможе вибрати правильний комплект.

Враховуйте умови експлуатації

Під час вибору шин важливо враховувати умови, в яких вони будуть використовуватися. Вимоги до шин на сухих та мокрих, холодних та спекотних дорогах відрізняються, тому це треба враховувати при виборі.

Обирайте шини з урахуванням якості та вартості

При виборі шин важливо збалансувати якість і ціну. Не дозволяйтеся заманити дешевими варіантами, оскільки їхня якість, швидше за все, буде низькою, і вони швидко зносяться, потребуючи заміни. Краще обирати шини середнього цінового сегмента.

Економія палива

Економія палива
Важливо правильно підібрати і правильно накачати шини, щоб оптимально використовувати бензин або дизель. Низькоякісні або не підходящі для вашої експлуатації шини можуть призвести до збільшення витрати палива до 20 відсотків.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Джерело Express
Читайте також