Що потрібно зробити, щоб спека не пошкодила авто: має знати кожен водій

Експлуатація автомобіля влітку може призвести до ряду проблем, які можуть вплинути на його ефективність та безпеку. Експерти виокремили деякі типові проблеми, що можуть виникнути в умовах спеки, та надали поради, як їх уникнути.

Високі температури можуть спричинити перегрів двигуна, що може пошкодити його. Для того щоб цього уникнути, важливо регулярно перевіряти рівень та стан рідини для охолодження, а також переконатися, що система охолодження працює належним чином. Якщо двигун нагрівається, краще зупинити автомобіль, вимкнути двигун і дати йому охолонути перед відкриттям капота для подальшої перевірки.

Висока температура може збільшити тиск у шинах, що може призвести до небезпечного вибуху, особливо якщо шини старі. Щоб уникнути цього, регулярно перевіряйте тиск у шинах, коли вони ще холодні, і коригуйте його, якщо потрібно. Уникайте перекачування шин і розгляньте можливість заміни старих шин, щоб знизити ризик вибуху.

Нагрів може впливати на ефективність гальмівної системи, тому важливо регулярно перевіряти її стан та рівень гальмівної рідини.

Високі температури можуть призвести до розширення бензину у бензобаці, що може призвести до переливу або навіть вибуху, якщо бак переповнений. Щоб уникнути цього, залишайте трохи вільного місця у бензобаці, щоб бензин міг розширюватись, і не заповнюйте бак повністю, особливо в спеку.

Також важливо пам’ятати, що різниця температур усередині та зовні машини може призвести до тріщин на лобовому склі. Щоб уникнути цього, уникайте напряму сильного потоку холодного повітря на лобове скло.

Перш ніж включати кондиціонер, дайте салону провітритися, щоб зменшити різницю температур і зменшити ризик пошкодження скла.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Джерело Politeka
Читайте також