Топ-6 фатальних помилок зимового паркування: ніколи так не робіть

Зимове паркування вимагає особливої уваги та обережності. Враховуючи головні аспекти цього процесу, можна уникнути неприємностей та аварій:

Вибирайте безпечне місце: Оберіть місце для паркування з урахуванням безпеки. Уникайте спусків або підйомів, особливо біля поворотів, через обмежену видимість та наявність ожеледиці.

Не заважайте прибиранню доріг: Утримуйте відстань від краю дороги, щоб комунальні служби мали можливість ефективно очищувати дороги від снігу та льоду.

Не паркуйтеся на тротуарі: Паркування на тротуарі перешкоджає пішоходам і змушує їх рухатися по проїжджій частині, де може бути слизько. За це можуть бути нараховані штрафи в деяких містах.

Не завалюйте снігом машину: Залишаючи машину частково на газоні або клумбі, уникайте завалювання її снігом, що може ускладнити виїзд.

Враховуйте вузькі вулиці та двори: Уникайте паркування “ялинкою” чи перед в’їздом у двір, щоб не створювати аварійні ситуації на вузьких вулицях.

Забезпечте хороший огляд: Впевніться, що ваш автомобіль не обмежує видимість іншим водіям. Пам’ятайте, що через ожеледицю видимість може бути обмеженою.

Дотримуючись цих правил, ви не лише забезпечите свою власну зручність, а й сприятимете безпеці інших учасників дорожнього руху. Зимове паркування – це ключовий аспект безпечного та комфортного руху на дорогах у зимовий період.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Джерело garage.hyser.com.ua
Читайте також