Весняний сморід в авто: автомеханік виявив проблему та розкрив геніальний спосіб її вирішення

З приходом весни багато автолюбителів звертають увагу на свої автомобілі і стикаються з проблемою неприємних запахів з кондиціонера. Відомий автомеханік із 56-річним досвідом роботи, Скотті Кілмер, запропонував простий і маловідомий спосіб вирішення цієї проблеми.

У вентиляційних отворах кондиціонера під час зими можуть розмножуватися цвіль і бактерії, які можуть призвести до неприємного запаху, коли навесні або влітку автомобіль використовується знову. Чим тепліше та вологіше всередині автомобіля, тим швидше поширюються пліснява та бактерії.

Рішення, яке запропонував Скотті, є досить простим. Він рекомендує власникам автомобілів скористатися антибактеріальним спреєм. Для цього потрібно просто увімкнути кондиціонер на повну потужність, щоб подавати зовнішнє повітря, і направити струмінь спрею в повітрозабірник, що знаходиться на передній частині капота. Цей простий крок допоможе знищити плісняву і бактерії у системі вентиляції та позбавитися неприємних запахів.

Скотті також рекомендує вжити додаткові заходи запобігання, такі як просушування системи кондиціонування повітря, очищення фільтрів і дезінфекція вентиляційних отворів.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Джерело Express
Читайте також