Водіям назвали 3 прості способи, як зменшити шум від літньої гуми

Багато автовласників помічають, що коли вони переходять на літні шини, рівень шуму у салоні автомобіля збільшується, особливо якщо раніше вони використовували зимові шини з агресивним протектором. Власник шиномонтажної майстерні дає поради, як зменшити цей негативний ефект на слух водія та пасажирів.

Хоча відомо, що літні шини низької цінової категорії зазвичай мають більший рівень шуму через їхню жорсткість порівняно з нешипованими зимовими шинами, це не означає, що слід терпіти постійний шум.

Один із способів зменшення шуму від коліс – встановлення додаткової звукоізоляції в колісні арки або під автомобілем. Цікаво, що багато китайських автомобілів, які популярні на ринку, мають проблеми з шумом від коліс та днища, що може бути неприємним для водіїв.

Власники авто можуть зменшити шум від шин. У кожного типу шин є свій індекс шуму, який показує, наскільки вони шумлять. Цей індекс зазвичай позначений на ярлику як символ, що схожий на динамік. Чим більше чорних хвиль на малюнку, тим гучніше шина.

Коли ви обираєте шини, звертайте увагу на те, як виглядає протектор. Якщо вам важливо, щоб шини були тихі, вибирайте шосейні шини з гладким протектором і асиметричним малюнком. Але такі шини можуть не бути добрим вибором для бездоріжжя. Тож вам потрібно вирішити, що для вас важливіше: хороша якість на бездоріжжі чи тихі шини.

Перевіряйте тиск у шинах, перш ніж вважати їх причиною шуму. Навіть невелике зниження тиску може збільшити опір коченню і створювати додатковий шум. Тому важливо тримати тиск у шинах на рівні, який рекомендує виробник, щоб зменшити шум.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Джерело Ampercar
Читайте також