Водіям назвали 4 підступних питання від поліції, на які краще не відповідати

Іноді поліція вдається до різних хитрощів або маніпулятивних запитань, щоб спробувати виявити порушення водіїв. Знання того, як правильно діяти у таких ситуаціях, може допомогти уникнути непорозумінь та проблем. РБК-Україна (проект Styler) із посиланням на адвоката Романа Сімутіна в YouTube надає поради щодо підступних питань поліції та відповідей на них.

Питання про здоров’я та самопочуття:

Якщо поліція цікавиться вашим самопочуттям, це може бути не турботою, а спробою зачепитися. Важливо оберігати себе від визнання втомленості чи хвороби, оскільки це може стати підставою для штрафів або освідування на предмет сп’яніння.

Вчорашнє вживання алкоголю:

Поліція рідко питає, чи ви вживали спиртне сьогодні. Зазвичай їх цікавить вчорашнє вживання. Важливо не зізнаватися у вживанні, оскільки це може стати підставою для освідування.

Вихід з авто:

Для перевірки документів водій не зобов’язаний виходити з авто. Важливо уточнити, чи це пропозиція чи вимога, оскільки інспектор може вимагати вийти з авто лише за певних обставин.

Поспішання:

Питання про поспішання може бути хитрим способом зачепитися за порушення швидкості. Важливо не визнаватися у порушенні, а вказувати, що їхали в межах дозволеного ПДР.

Загальна порада адвоката полягає в уважному ставленні до запитань поліції та у відповідальному підході до власних заяв та вчинків на дорозі, оскільки це може вплинути на рішення поліцейських та уникнення можливих проблем.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Джерело rbc.ua
Читайте також