Водіям показали одну кнопку в авто, яка може заощадити до 4500 гривень

Відомий TikTok-влогер, відомий як @chegeceping, вразив своїх підписників новим життєвим хаком, який може призвести до економії до 4500 гривень на експлуатації автомобіля. Автоексперт розкрив водіям маловідому кнопку в машині, яка допомагає уникнути фінансових труднощів.

У короткому відеоролику з поясненнями блогер розповів, що кнопки ECO та SPORT у нових автомобілях виконують важливі функції. Кнопка ECO включає “режим енергозбереження”, що зменшує споживання пального за рахунок зниження потужності двигуна. З іншого боку, SPORT (спортивний режим) підвищує потужність, але призводить до значного збільшення витрат пального.

Експерт рекомендує водіям використовувати режим ECO для зменшення витрат на пальне. Він наголосив, що 90% водіїв неправильно використовують ці режими, що може призвести до непотрібних фінансових витрат на заправку. Фахівці стверджують, що правильне використання режиму ECO при швидкості нижче 70 км/год може призвести до економії до £100 на рік (приблизно 4500 гривень).

Варто врахувати, що в режимі ECO продуктивність автомобіля може зменшитися, зробивши його менш придатним для використання на шосе, під час поганих погодних умов або при інтенсивному русі. Водіям рекомендується бути уважними і враховувати умови використання кожного режиму роботи автомобіля.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Джерело thesun.co.uk
Читайте також