Водіям розповіли, чому категорично не можна заряджати смартфон через прикурювач в авто

Зарядка смартфона в автомобілі є стандартною практикою для багатьох водіїв, проте виявляється, що цей привичний метод може мати негативні наслідки для вашого пристрою в подальшому. Сучасні та функціональні автомобілі зазвичай оснащені можливістю заряджати гаджети від бортової електричної мережі, але тут потрібно бути уважним.

Під час зарядки смартфона через прикурювач слід бути особливо обережними. Незважаючи на поширеність цього методу, він може виявитися шкідливим для вашого пристрою. Основна проблема полягає в різниці напруги та сили струму між стандартною зарядкою смартфона та бортовою мережею автомобіля.

Зазвичай стандартний смартфон вимагає зарядку при силі струму 1А та напрузі не більше 5 Вольт. Однак автомобільна розетка надає напругу 12 Вольт. Підключення смартфона до джерела із вищою напругою може викликати ряд проблем.

Одним з можливих наслідків такого способу зарядки є перегрів смартфона. Телефон може почати нагріватися, а його акумулятор стикається з надмірним навантаженням, що може призвести до втрати ємності та навіть розпухання батареї.

Щоб уникнути подібних проблем, фахівці рекомендують використовувати “рідні” зарядні пристрої та, при необхідності, надавати перевагу бортовим USB-слотам або розеткам, які відповідають стандартам вашого смартфона.

Дотримання рекомендацій, таких як уникнення перегріву та розряду акумулятора до нуля, допоможе зберегти здоров’я батареї вашого смартфона та подовжити термін його служби. Правильний вибір методу заряджання може запобігти непотрібним проблемам і зекономити вам гроші на ремонті або заміні батареї.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Джерело garage.hyser.com.ua
Читайте також