Водіям розповіли, як лише за 10 гривень очистити лобове скло автомобіля

Восени та взимку автовласники можуть ефективно позбутися конденсату на передньому склі свого транспортного засобу за допомогою простого та економічного методу. Спеціалісти компанії LeaseCar рекомендують використовувати серветку з мікрофібри, яку можна придбати за символічну вартість у більшості торгових точок.

Очищення лобового скла від конденсату за допомогою серветки з мікрофібри займає всього кілька секунд. Цей доступний та ефективний спосіб дозволяє швидко усунути вологу всередині автомобіля. Експерти рекомендують виконувати обчищення скла круговими рухами, щоб уникнути появи плям.

Лобове скло автомобілів часто піддається запотіванню, особливо коли тепле повітря всередині взаємодіє з холодною атмосферою зовні. Серветка з мікрофібри стає доступним та ефективним рішенням цієї проблеми, забезпечуючи відмінну видимість під час керування навіть у несприятливих погодних умовах. Серветки з мікрофібри доступні в Україні за дуже доступними цінами, іноді коштуючи всього близько 10 гривень за кожен екземпляр.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Джерело express.co.uk
Читайте також