Водіям розповіли, як швидко очистити автомобіль від снігу і льоду

Зимова пора не завжди є улюбленою для водіїв, оскільки очищення машини від снігу та льоду може бути випробуванням. Однак існують способи, які полегшать цей процес і зекономлять пальне, час та нерви.

По-перше, важливо обирати зручне місце для паркування, надаючи перевагу більш близькому до основної дороги, щоб легше виїхати вранці. Припаркування авто поруч із будинком може допомогти уникнути засипання снігом.

Очищення машини починайте з коліс і вихлопної труби, оскільки це може запобігти збоям у роботі двигуна. Якісні щітки та зручна щітка є важливими інструментами для цього завдання, уникаючи при цьому застосування надто великої сили. Важливо також уникати використання лопати для очищення машини.

Під час очищення авто від снігу слід починати з даху, рухаючись по прямій лінії до вікон, капоту, багажника та фар. Це допоможе уникнути подряпин та зробить процес ефективнішим.

Використовуйте обігрів, щоб розтопити залишковий сніг, увімкнувши обігрів скла, дзеркал заднього виду та обдув лобового скла на максимальний режим. Це сприятиме швидкому розтопленню снігу та льоду.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Джерело apostrophe.ua
Читайте також