Водіям розповіли, як виявити скручений пробіг автомобіля

Виявлення штучних змін в пробігу автомобіля та відслідковування цього параметра стає можливим завдяки спеціалізованим інформаційним системам, які актуалізують ці дані під час реєстрації та страхових випадків.

Ідеально, коли автомобілем користувався один власник. Проте, визначити, чи був пробіг штучно змінений, у випадку, коли у транспортного засобу було кілька власників, стає досить важко.

Експерти підкреслюють, що в Інтернеті все ще зустрічаються оголошення про послуги зі скручування пробігу, особливо на автомобілях зі старими механічними одометрами, де виконати це завдання виявляється не таким складним.

Наскільки стосується сучасних технологічних електронних лічильників, експерти вважають, що для зловмисників робота з ними ускладнена, але з часом вони знайшли способи скрутити пробіг і на цих пристроях.

Щоб уникнути потрапляння в пастку та мати впевненість в реальному пробігу, важливо завжди звертати увагу на стан автомобіля. Середній річний пробіг автомобіля становить близько 10 тисяч кілометрів. Якщо сидіння водія вигнуте, салон має сліди пошкоджень, а також спостерігається знос ременів безпеки, керма, педалей, це може свідчити про сумнівний низький пробіг.

Раніше була інформація, що в Україні розглядається можливість введення відповідальності за штучне змінення показників пробігу.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Джерело mmr.net.ua
Читайте також