Водії з Ісландії розкрили свій секрет боротьби зі замерзанням лобового скла авто взимку

З настанням зими українські автовласники стикаються з рядом сезонних викликів, серед яких важливим є уникнення зледеніння лобового та інших вікон автомобіля. Добре відомо, що ця проблема часто вимагає від водіїв додаткового часу та зусиль для очищення автомобіля від снігу та льоду.

В Ісландії, де суворі умови низьких температур поширені, місцеві водії давно розробили свої ефективні методи адаптації до цих умов. Експерти з водіння ісландської компанії Lotus Car Rental розкрили цей секрет, який допомагає їм уникати зледеніння автомобільних скляних поверхонь, зокрема, лобового скла. Цей лайфхак також заощаджує час та кошти.

Ісландці рекомендують підготувати розчин із суміші води та оцту напередодні поїздки. Рідину слід розпорошити на автомобіль перед морозною ніччю. Це запобігає зледенінню лобового скла у вашому авто.

Специфікація полягає в тому, що температура замерзання оцту набагато нижча, ніж у води, що робить його відмінним антизамерзаючим засобом. Вода не має можливості замерзнути поверх оцту, завдяки чому ймовірність утворення льоду зменшується, і ви можете уникнути витрат часу на чищення льоду з вітрового скла вранці.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Джерело express.co.uk
Читайте також