Водіїв застерегли від однієї поширеної небезпечної помилки під час поломки авто на дорозі

Автомобільний клуб RAC провів опитування серед водіїв у Великобританії та виявив, що 75% з них не знають, як правильно поводитися в разі поломки на автомагістралі. Це питання також є актуальним в Україні, особливо взимку, коли погодні умови ускладнюють дорожній рух.

Згідно з дослідженням, тільки 22% водіїв визнали, що в ночі після аварії пішли б за найкращою порадою – вийшли б позаду свого застряглого автомобіля, якнайдалі від руху і за аварійною огорожею, якщо така є.

Дещо тривожним є те, що понад 10% водіїв заявили, що залишаться в своєму автомобілі на узбіччі, що може призвести до серйозних травм у разі зіткнення з іншим транспортним засобом. Крім того, 65% водіїв вирішили б вийти зі своїх машин, але залишитися поруч з ними, що також є небезпечним.

Експерти рекомендують водіям та пасажирам виходити з автомобіля через двері, які знаходяться якнайдалі від проїжджої частини, ставати позаду автомобіля обличчям до руху та віддалитися від машини, якщо є можливість. Однак виняток – якщо у когось є проблеми з рухомістю, йому слід залишатися в автомобілі та викликати службу порятунку.

Експерт RAC Еліс Сімпсон зауважила, що в холодну або морозну погоду водії та пасажири можуть відчувати сильну спокусу залишитися в теплій машині, але це може бути небезпечно, особливо якщо можна вийти.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Джерело autoexpress.co.uk
Читайте також