Як не стати жертвою шахрайства під час купівлі авто через інтернет: має знати кожен

Сьогодні багато людей шукають автомобілі в інтернеті. Це заощаджує час і гроші, оскільки можна швидко знайти авто за вигідною ціною і з потрібними характеристиками. Але покупка машини онлайн має свої ризики, які важливо врахувати. Основний ризик полягає у шахрайствах і недобросовісних продавцях, які можуть намагатися обманути покупців. У британській страховій компанії Hagerty’s виділили п’ять порад, як впізнати аферистів при покупці авто в мережі.

Зворотний пошук за зображеннями в мережі
Сучасні інструменти дозволяють легко знаходити інформацію за фото. Якщо ви помітили світлину авто, яке вас зацікавило, в інших оголошеннях або публікаціях, ймовірно, це може бути ознакою шахрайства.

Запит актуальної фотографії
Якщо у вас є сумніви щодо достовірності інформації в оголошенні, попросіть продавця надіслати свіже фото автомобіля або його окремих частин. Зазвичай такий запит не викликає негативних реакцій, особливо якщо продавець щиро бажає продати авто і не приховує нічого.

Запит місця розташування
Попросіть продавця надіслати геолокацію автомобіля, щоб переконатися, що він дійсно існує. Якщо з машини немає проблем, продавець легко вам надішле координати.

Персональний огляд
Перед покупкою автомобіля не соромтеся ставити запитання та особисто перевіряти машину. Ви вкладаєте значні кошти, тому маєте право переконатися в її якості. Якщо продавець відмовляє в перевірці певних компонентів або не дозволяє вам оглянути автомобіль, це може свідчити про можливі проблеми з машиною.

Занадто добре, щоб бути правдою
Пропозиції, які здаються занадто вигідними, можуть бути обманом. Підходьте до таких оголошень з обережністю.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Джерело The Sun
Читайте також