Як паркуватися заднім ходом бездоганно: водіям назвали 4 прості поради

Паркування заднім ходом може бути важким, але є простий спосіб зробити це правильно кожен раз, виконавши всього чотири кроки.

Водіїв витрачають багато часу на те, щоб вирівняти своє авто з місцем для паркування. Після цього, рухаючись заднім ходом, вони часто виявляють, що припаркувалися занадто близько до іншої машини або не змогли припаркуватися прямо.

Неправильне паркування може дратувати водіїв та призводити до нещасних випадків, тому важливо паркуватися правильно. Ця розумна техніка дозволяє швидко і легко впоратися із паркуванням заднім ходом.

Як бездоганно паркуватися заднім ходом

Фахівці з водіння від компанії Zutobi опублікували корисне відео на своєму акаунті в TikTok. У ньому вони показують правильний метод паркування заднім ходом, який виявляється набагато простішим, ніж багато водіїв можуть подумати.

Першим кроком є включення покажчика повороту і паркування автомобіля на відстані ширини від іншого припаркованого автомобіля. Важливо, щоб ваші задні фари були на одному рівні з фарами іншого автомобіля.

Другим кроком є повне повертання керма в бік, куди ви хочете рухатися заднім ходом. Повільно рухайтеся назад, користуючись дзеркалами для орієнтування.

Третім кроком є повернення керма в центр після виправлення машини.

Крок четвертий – їдь назад, доки машина не буде на місці.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Джерело Express
Читайте також