Як повернути блиск пожовклим фарам авто: простий лайфхак для водіїв

Чищення та полірування фар автомобіля важливі для збереження їх у хорошому стані та підтримки привабливого зовнішнього вигляду авто. Часто власники автомобілів не звертають увагу на фари, але вони мають велике значення для загального вигляду машини.

Фари автомобіля під час експлуатації зазнають впливу різних забруднень, таких як бруд, комахи та пісок, що може спричинити пожовклість та погіршення їх зовнішнього вигляду. Проте за допомогою простого методу, який рекомендує Genialne, цю проблему можна легко та швидко вирішити.

Перед тим як очистити фари, переконайтеся, що вони цілі і не пошкоджені. Якщо все в порядку, можна починати. Вам знадобиться господарське мило, зубна паста, лимон і розчинник.

Для цього методу очищення фар автомобіля вам знадобиться шматок господарського мила, половина тюбика зубної пасти, сік з половини лимона і 1 столова ложка розчинника. Спочатку треба нарізати шматок мила та зубну пасту на дрібні шматочки. Потім додайте до них сік з лимона та розчинник і змішайте все до однорідної маси. Цю суміш потрібно нанести на фари і ретельно втерти за допомогою губки для миття посуду.

Після того, як ви нанесете суміш на фари, залиште її на деякий час. Потім рівномірно розподіліть зубну пасту по поверхні фар. Після цього обережно видаліть надлишки зубної пасти за допомогою ганчірки і відполіруйте фари сухим паперовим рушником.

Після виконання цих кроків рекомендується нанести віск на фари. Це захистить їх від пошкоджень і збереже блиск на тривалий час, зробивши фари яскравими та чистими.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Читайте також