Як правильно керувати автомобілем зі спущеним колесом: поради від автомеханіка

Кожен водій повинен знати, як діяти, якщо його колесо спустилося або пробилось. Видання Wheel-News розповіло, що власник автомайстерні рекомендує певний алгоритм дій в такій ситуації.

Спочатку важливо зрозуміти, що у вас може залишитися досить повітря у колесі для продовження поїздки, але шина може бути нездатною до подальшого використання. Якщо ви близько до сервісу з ремонту шин або автомайстерні, просто дійдіть до них без зайвих маніпуляцій. Якщо це не можливо, краще мати запасне колесо та інструменти для його заміни. Як альтернативу, ви можете час від часу підкачувати колесо насосом або компресором.

Якщо одне з коліс спустилося, можна рухатися лише з увімкненою аварійною сигналізацією на швидкості до 40 км/год. Якщо колесо абсолютно спустилося і його неможливо підкачати, швидкість не повинна перевищувати 10 км/год. В таких умовах варто утриматися від різких маневрів.

Експерт радить, що якщо у вас прокол покришки, ви можете тимчасово зупинити спадання повітря, вкрутивши саморіз в місце проколу. Також можна використати воду: залийте 1,5 літра води всередину шини. Під час їзди вода розподілиться рівномірним шаром всередині шини і уповільнить спадання повітря.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Читайте також