Як правильно мити днище автомобіля після зими: поради від фахівців

З початком весни корисно вимити дно свого автомобіля від зимового бруду. Про це добре знають власники автомийок, які вже пропонують таку послугу, повідомляє mmr.net.ua.

Кузов, арки, салон і навіть підкапотний простір можна вимити в режимі самообслуговування на автомийці. Проте, відмити дно автомобіля від покладів реагентів виявляється набагато складніше. Власникам позашляховиків може знадобитися допомога фахівців для цієї процедури.

Найефективніший спосіб комплексного очищення нижньої частини машини від бруду та реагентів – це скористатися мийкою з підйомником, естакадою або ямою. Важливо використовувати високоякісний мийний засіб, так як звичайний шампунь може бути недостатнім. Ця операція вимагає більше часу та спеціального обладнання, тому вона коштує дорожче.

Також можна скористатися естакадою в гаражному кооперативі, взяти з собою воду, ганчірки та купити достатню кількість шампуню. Це займе багато часу, буде брудно та холодно, але виходить значно дешевше.

Миття і видалення слідів реагентів з кузова автомобіля варто робити, оскільки реагенти можуть швидко пошкодити кузов. Це можна вважати найкращим способом уповільнити процес корозії та зберегти автомобіль у гарному стані.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Читайте також