Як правильно розморозити гальма взимку, аби не потрапити в неприємну пригоду: корисні поради водіям

Водіям в холодну пору року варто бути особливо обережними на дорозі, оскільки дороги стають небезпечними через замерзання гальм. Недоліки у гальмівний системі можуть призвести до серйозних аварій, тому важливо знати, як правильно розморозити гальма взимку. Існує кілька корисних та ефективних методів для водіїв.

Перш за все, можна застосувати метод постукування по гальмівних барабанах, але варто бути обережними, щоб не пошкодити барабани. Для захисту барабанів слід використовувати деревʼяний брусок.

Якщо у вас під рукою є фен або гаряча вода, це один із варіантів, який допоможе вам у боротьбі із замерзанням. Потрібно нагріти воду і виливати її на гальма, проте слід зазначити, що такий метод може викликати швидке замерзання, тому після того, як виконали попередні дії слід проїхати деяку відстань зі злегка затягнутим ручником.

Також можна використовувати метод нагрівання гальм феном. Нагрівайте гальма з різних боків, крутячи колесо рукою, щоб крига відходила.

Для розморожування дискового типу гальм можна використати метод за допомогою розчину солі у воді. Виливаємо цей розчин на гальмівні диски біля супортів із колодками, і це допоможе швидко розтанути льоду. Також можна скористатися спеціальними антизамерзаючими засобами, які добре справляються з цим завданням.

Нагадуємо, що безпека на дорозі є пріоритетом для кожного водія. Дотримуйтесь цих порад та будьте пильними на дорогах, особливо у зимовий період, щоб уникнути аварій та зберегти життя.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Джерело hyser
Читайте також