Як правильно видалити пташиний послід з кузова автомобіля без пошкоджень: корисні поради

Багато водіїв стараються тримати свої автомобілі чистими, але часто птахи залишають свої відходи на машині, що руйнує всі старання. Видалення пташиного посліду з кузова та скла може бути складним і може пошкодити лакофарбове покриття.

Як виправити цю ситуацію без ризику для машини? Gazeta.ua розповіла про кілька простих порад, які допоможуть легко і безпечно очистити ваш автомобіль від пташиних відходів.

Пташині відходи містять корозивні кислоти, які можуть пошкодити лакофарбове покриття автомобіля, тому важливо оперативно їх видаляти. Крім того, у цих відходах можуть бути дрібні камінці, кісточки та насіння, які можуть пошкодити поверхню авто.

Як очистити авто від пташиного посліду

Якщо пташиний послід знаходиться на автомобілі недавно, його можна просто змити водою. Але якщо він там вже деякий час, потрібно використовувати спеціальний розчин: розчиніть столову ложку харчової соди у літрі теплої води. Змочіть губку або м’яку тканину цим розчином і покладіть на послід, щоб він розм’якшився. Після 2-5 хвилин витріть його круговими рухами.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Читайте також