Як розпізнати авто, від якого слід триматися подалі: назвали 5 ознак

Для кожного водія важливо дбати про безпеку. Тому водіям потрібно не лише дотримуватися правил дорожнього руху, але й уважно спостерігати за іншими учасниками руху, які можуть створити небезпеку. Журнал “Твоя МАШИНА” визначив 5 ознак небезпечних водіїв, від яких краще триматися подалі на дорозі.

1. Паніка
Різкі маневри і раптове гальмування, а також помітна нервозність може свідчити про наявність у водія паніки, особливо в потенційно небезпечних дорожніх умовах.

2. Зайва метушливість на дорозі
Якщо машина постійно перемикається між смугами, обганяє інших водіїв без потреби і не дотримується правил дорожнього руху, це може бути через те, що за кермом сидить водій, який рухається нерозсудливо і метушливо, і це може створювати небезпеку на дорозі.

3. Зайва гучність музики
Якщо водій вмикає музику дуже голосно, він не тільки не чує оточуючого, а й, ймовірно, порушує правила дорожнього руху.

4. Надмірне тонування відразу всіх стекол
Якщо всі вікна авто сильно затоновані, водій має обмежену видимість. Це порушення і може свідчити про те, що водій не дуже дотримується правил.

5. Тюнінгована машина
Машина з тюнінгом часто свідчить про те, що водій може бути не дуже відповідальним і швидко реагувати на події на дорозі. Тому варто бути обережним з такими водіями.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Читайте також