Як розпізнати перекупа під час пошуку авто: Топ-6 найпоширеніших фраз

Коли обираєш вживаний автомобіль, важливо не тільки оцінити його технічний стан, але й виявити можливі спроби продавця прикрасити його переваги. Часто ми стикаємося з різними хитрощами перекупників, які намагаються приховати проблеми та здобути більший прибуток. “Твоя МАШИНА” розглянула шість найпоширеніших фраз, які можуть використовувати перекупники і вказують на їхні справжні мотиви.

“Автомобіль з одним попереднім власником”:

Така фраза може видатися привабливою, але за нею можуть ховатися ризики. Попередній власник може бути приватною особою або автодилером, і в останньому випадку автомобіль може бути перепроданий кілька разів, перш ніж потрапить до вас. Тому важливо перевірити історію володіння автомобілем за допомогою сервісів Carfax або AutoCheck.

“Відмінний стан для свого віку”:

Фраза “Відмінний стан для свого віку” підкреслює, що автомобіль, незважаючи на вік, все ще в хорошому стані. Проте важливо усвідомлювати, що кожен автомобіль старіє по-своєму, і те, що вважається хорошим станом для одного віку, може бути неприйнятним для іншого. Рекомендується провести огляд з механіком, щоб переконатися, що стан автомобіля відповідає його реальному віку.

“Кузов не має дефектів”:

Ця фраза може сигналізувати, що кузов автомобіля був відновлений або залізований, щоб приховати пошкодження. Рекомендується уважно перевірити кузов на наявність вм’ятин, сколів, іржі та слідів ремонту. Також варто бути уважними, щоб не пропустити інші можливі пошкодження, які можуть бути приховані.

“Без вкладень. Сів і поїхав”:

Фраза “Без вкладень. Сів і поїхав” може звучати дуже привабливо, але іноді вона може приховувати проблеми, які продавець не бажає розкривати. Купуючи вживаний автомобіль, варто пам’ятати, що завжди можуть виникнути витрати на технічне обслуговування і ремонт. Рекомендується докладно вивчити історію обслуговування автомобіля і перевірити стан основних систем перед покупкою.

“Продам або обміняю”:

Фраза “Продам або обміняю” може вказувати на те, що продавцю не принципово, яким чином отримати оплату, що може свідчити про те, що це не приватна особа, яка продає “свій автомобіль”, а комерційний продавець, який націлений на максимізацію прибутку.

“Замінив мастило і свічки”:

Фраза “Замінив мастило і свічки” може звучати як підтвердження регулярного технічного обслуговування, але не завжди вказує на повне розуміння технічного стану автомобіля. Заміна мастила та свічок є стандартною процедурою, яка повинна виконуватися регулярно. Рекомендується уточнити у продавця наявність документів про проведені роботи та запитати про інші види технічного обслуговування, такі як заміна фільтрів, гальмівних колодок і т.д.

Під час вибору вживаного автомобіля варто довіряти власному огляду, а не обіцянкам продавця. Кожна фраза, яка використовується при продажу автомобіля, може містити хитрощі або приховувати проблеми, тому варто бути уважним і задавати багато питань.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Читайте також