Як розпізнати підроблені автомобільні шини: важливі ознаки

Купівля нових шин важлива для безпеки і комфорту на дорозі. Однак, купуючи шини відомих брендів у ненадійних продавців, можна натрапити на підробку або низькоякісні відновлені шини. Експерти видання «Телеграф» розповіли про типові ознаки підроблених шин.

Палена гума

Підробка за допомогою паленої гуми є одним із поширених методів фальсифікації. Такі вироби залишають сліди на твердих поверхнях та швидко зношуються. Визначити їх можна просто – провести по них чимось твердим. Якщо на контактній поверхні з’явився чорний слід, це свідчить про підробку.

Обробка темним пивом

Деякі недобросовісні виробники використовують темне пиво для оновлення покришок. Цей трюк також легко розпізнається шляхом протирання шини вологою тканиною. На її поверхні також залишиться чорний слід, якщо йдеться про підробку.

Нерухомі шипи на зимових шинах

При виборі зимових шин зверніть увагу на шипи. У якісних шин вони зроблені так, щоб при натисканні втягуватися всередину, що знижує шум і покращує зчеплення. У підроблених шин шипи залишаються нерухомими.

Маркування шин

Маркування шин є важливим показником їх справжності. Оригінальні шини мають буквено-цифровий код на боковині, що означає відповідність міжнародним стандартам якості та безпеки. На підроблених шинах може бути тільки буква без цифр, що вказує на їх сумнівне походження.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Читайте також