Як швидко і легко очистити лобове скло без “хімії”: корисний лайфхак для водіїв

Під час подорожі на автомобілі завжди існує ризик потрапити в непередбачувані ситуації. Наприклад, після сильного дощу можна залишитись з несправними склоочисниками і без доступу до хімічних засобів для очищення скла.

РБК-Україна (проект Styler) на основі публікації Tips and Tricks розповідає, як швидко очистити лобове скло автомобіля в такій ситуації.

Фахівці рекомендують завжди мати в автомобілі яблука, оскільки вони можуть стати в нагоді для очищення скла. Достатньо розрізати яблуко навпіл і протерти ним скло.
Цей спосіб корисний не лише під час дощу, але й для видалення набридливих плям та бруду. Яблуком також можна чистити фари.

Природна яблучна кислота, яка потрапляє на скло, сприяє тому, що під час дощу краплі швидко стікатимуть, не погіршуючи видимість дороги.

Корисні поради:

– Використовуйте свіже яблуко без гнилі для натирання скла.

– Уникайте сильного натискання яблуком, щоб не пошкодити скло.

– Видаляйте серцевину яблука, щоб зернята не подряпали скло.

Трюк із яблуком можна застосовувати взимку, щоб запобігти налипанню снігу на лобове скло.

Водіям рекомендується тримати у бардачку маленьку пляшечку з нашатирним спиртом. Цей засіб ефективно видаляє навіть стійкі плями з лобового скла. Для очищення слід додати трохи нашатирного спирту до води і протерти скло отриманим розчином, потім змити його водою і витерти насухо. При цьому краще використовувати м’яку тканину.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Читайте також