Як швидко охолодити салон автомобіля, але не захворіти самому: корисні поради

Експерт радить, що коли ви сідаєте у розігріті авто, не треба одразу вмикати кондиціонер. Спочатку треба відкрити вікна і провітрити салон, щоб знизити температуру. Потім вмикаєте кондиціонер і виставляєте його на середню температуру. Поступово знижуйте температуру, щоб організм звикнув. Це допоможе уникнути переохолодження, яке може стати причиною дискомфорту і негативно позначитися на здоров’ї.

Якщо зовнішня температура 30-35 градусів Цельсія, то на кондиціонері потрібно встановити температуру на 5-10 градусів нижче. Поступово знижуйте температуру, коли ваше тіло адаптується до прохолоди в салоні автомобіля.

Також важливо не направляти холодний повітря тільки на ноги або голову. Необхідно рівномірно розподілити потік охолодження по всьому салону, щоб уникнути різкого переохолодження організму.

До речі, влітку важливо дбати як про своє здоров’я, так і про “самопочуття” вашого автомобіля.

За думкою експертів, щоб забезпечити нормальне охолодження автомобіля в спеку, важливо регулярно чистити радіатор і замінювати антифриз кожні два-три роки. Також необхідно регулярно обслуговувати кондиціонер, включаючи додавання фреону за потреби. Щоб запобігти вигоранню пластикових деталей автомобіля, експерти рекомендують встановлювати на передню консоль світловідбивну накидку.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Джерело Avtosota
Читайте також