Як уникнути шахрайства: механік розкрив маловідомий трюк під час продажу старих авто

Придбання вживаного автомобіля завжди має свої ризики, зокрема можливість шахрайства від продавця, що може намагатися обманути покупця для отримання більшого прибутку. Досвідчений автомеханік Скотті Кілмер поділився порадами, як уникнути шахрайства та не витратити багато грошей на автомобіль.

Один з найпоширеніших способів обману при продажу вживаного автомобіля – це приховування проблем шляхом підробки ключових показників, таких як стан двигуна. Наприклад, індикатор “Check Engine” може бути відключений, щоб не спрацьовувати при перевірці автомобіля покупцем. Деякі недобросовісні продавці використовують цей метод, щоб переконати покупця у справності двигуна.

Щоб уникнути цього виду обману, Кілмер рекомендує всім автомобілістам мати при собі автомобільний сканер OBD для проведення швидкої діагностики перед купівлею. Це дозволить виявити будь-які проблеми з автомобілем, навіть якщо продавець намагається сховати їх за допомогою спеціальних “примочок”, що скидають коди несправностей на панелі. Коли покупець використовує сканер, будь-які проблеми будуть виявлені, навіть якщо індикатор “Check Engine” був вимкнений, і це допоможе уникнути купівлі автомобіля з серйозними проблемами.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Джерело Express
Читайте також