Як уникнути штрафу за непристебнутий ремінь безпеки: водіям назвали 4 поради

Український закон забороняє рухатися на автомобілі без пристебнутих ременів безпеки, але багато водіїв і пасажирів не дотримуються цього правила. Це призводить до зростання уваги поліції до цього питання. Експерти наголошують на 4 основних правилах, які допоможуть уникнути штрафу, включаючи обов’язкове використання ременів безпеки.

1. Встановіть на ремінь спеціальну накладку:
Такі накладки виготовлені зі світловідбиваючих матеріалів і дозволяють видно ремені на великі відстані. Інспектор не матиме підстав зупиняти вас без належних підстав.

2. Старайтеся носити світлий верхній одяг: якщо ремінь безпеки темний і надіти поверх світлого одягу, його також буде добре видно для патрульних.

3. Пристібніть ремінь, не залишаючи його під одягом: деякі водії пропускають ремінь під одягом, але це може бути неправильно. Це може створювати ілюзію для поліції, що ви не пристебнулися.

Не поспішайте сплачувати штраф: навіть якщо вам виписали штраф, важливо переконатися, що це було зроблено відповідно до закону. Поліцейські можуть не помітити, що ви були пристебнуті і відстебнули ремінь після зупинки. Спочатку слід переконатися, що у інспекторів є докази вашого “правопорушення”. Якщо таких доказів немає, можна безпроблемно звертатися до суду.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Джерело Твоя машина
Читайте також