Як уникнути «сліпих зон» у вашому авто: поради для водіїв

Досвідчені водії знають, що у автомобіля є місця, які не видно через дзеркала. Тому вони часто перевіряють, обертаючи голову. Але це може бути небезпечно, адже це відволікає від керування. Тому важливо зменшити ризик, виконуючи кілька простих дій.

Спершу важливо налаштувати бічні дзеркала заднього виду правильно. Багато аварій стається через неправильне налаштування дзеркал. Деякі водії налаштовують їх так, щоб бачити свій автомобіль, але це не вірно. Дзеркала мають допомагати спостерігати за дорогою, а не за власною машиною.

Є простий спосіб налаштувати бічні дзеркала, щоб зменшити сліпі зони. Спочатку нахили голову вліво, аж до торкання скла водійської двері. Потім дивіться в ближнє бічне дзеркало і підганяйте його так, щоб видно було ледве бік вашого автомобіля. Сідайте прямо між сидіннями водія та пасажира і дивіться в праве бічне дзеркало. При цьому ви повинні ледве бачити правий бік автомобіля. Таке налаштування допоможе зменшити ризики “сліпих зон”.

Деякі досвідчені водії використовують ще один метод для подолання сліпих зон – вони купують додаткове ширококутне міні-дзеркало. Це маленьке опукле кругле дзеркало, яке прикріплюється до бічного дзеркала за допомогою клейкої поверхні. Зазвичай воно встановлюється на ліву нижню частину дзеркала.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Джерело SlashGear
Читайте також