Як відновити викрадене водійське посвідчення: поради для водіїв

Якщо ваше посвідчення водія було викрадено, вам потрібно повідомити про це місцеву поліцію та отримати спеціальний документ (довідку), який дозволить вам відновити посвідчення водія.

Якщо ваше посвідчення водія було викрадено, ви можете відновити його офлайн у будь-якому сервісному центрі МВС або онлайн через Електронний кабінет водія чи Дію. Якщо посвідчення було викрадено за кордоном, видача буде здійснюватися на загальних підставах у сервісному центрі МВС.

Офлайн

Для відновлення посвідчення водія потрібно мати при собі:

– паспорт громадянина України або ID-картку разом з довідкою або витягом про місце проживання;

– паспорт громадянина України для виїзду за кордон, який повинен бути підтверджений довідкою або витягом про місце проживання. Також можна скористатися тимчасовим посвідченням громадянина України;

– посвідка на постійне проживання;

– посвідки на тимчасове проживання;

– посвідчення біженця;

– посвідчення особи, яка потребує додаткового захисту;

– посвідчення особи, якій надано тимчасовий захист.

У разі, якщо ваші документи не містять інформації про вашу адресу, ви можете пред’явити довідку про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи, де буде вказано вашу фактичну адресу, або показати цю довідку в електронному вигляді через застосунок “Дія”. Також потрібно мати при собі ідентифікаційний код, довідку з поліції та, у разі воєнного стану, медичну довідку (але вона не є обов’язковою).

Онлайн

Ви можете відновити водійське посвідчення онлайн через Електронний кабінет водія або за допомогою застосунку Дія.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Джерело hsc. gov.ua
Читайте також