Як водіям перевірити шини авто: 4 прості методи, які всі повинні знати

Якщо ви користуєтеся автомобілем часто, важливо проводити його технічний огляд. Один з ключових аспектів такого огляду – це перевірка шин. Це особливо важливо для вживаних автомобілів на бензині або дизелі, оскільки їхні деталі можуть бути зношені від довгого використання на дорозі.

Британський автомеханік Скотті Кілмер нагадав всім власникам автомобілів про необхідність регулярно перевіряти стан шин за допомогою простих методів.

Амортизатори

Перевірте стан амортизаторів, стукнувши по кожному куту автомобіля та спостерігаючи за його реакцією. Автомобіль не повинен сильно підніматися або опускатися. Це допоможе переконатися, що амортизатори працюють належним чином і утримують шину на дорозі.

Перевірка підвіски

Щоб перевірити стан підвіски автомобіля, водії можуть виконати такі кроки: підніміть авто домкратом до того моменту, коли колесо зніметься від землі, а потім рухайте машину вперед і назад. Якщо відчуваєте люфт, це може бути ознакою зношеності шини і показником того, що потрібна її заміна.

Тиск в шинах

Перевірка тиску в шинах є важливою складовою догляду за автомобільними шинами, незважаючи на її видиму простоту.

Регулярна заміна гуми

Якщо ваші шини віком від 5 до 7 років і на них є багато тріщин, то це ознака, що їх потрібно замінити на нові. Такі шини вже стають небезпечними для експлуатації.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Читайте також