Як зменшити витрати на утримання авто: корисні поради для ефективної економії

Україна стикається зі зростанням цін на все, у тому числі на обслуговування автомобілів, через воєнні події та економічні проблеми, спричинені повномасштабним вторгненням.

Багато водіїв починають думати, чи можуть вони собі дозволити утримувати своє авто через зростання вартості ремонту, пального та інших витрат на машину. Telegraf ділиться порадами, як можна зекономити на цих витратах.

Вибирайте економічний автомобіль

Багато українців володіють дорогими та великими автомобілями з потужними двигунами. Такі авто не лише споживають 15-20 літрів бензину на 100 км в місті, але й є значно дорожчими в обслуговуванні та ремонті, ніж авто середнього класу.

Як зекономити на паливі

Щоб зекономити на паливі, слід регулярно слідкувати за цінами на заправках. У мережі щодня публікують ціни на пальне на різних АЗС країни — обирайте там, де дешевше. Також варто дотримуватись техніки плавного водіння, що може дозволити заощадити до 50% пального.

Вчасний техогляд

Вчасний технічний огляд — це не щось, на чому можна заощадити, але він може допомогти уникнути серйозних проблем у майбутньому. Це дозволяє зберегти гроші, уникаючи дорогого ремонту.

Інші способи економії:

– Купівля зимових шин влітку і літніх – взимку;

– Постійний контроль за акціями на запчастини та ТО;

– Уникання залишення авто на платних парковках;

– Дотримання правил дорожнього руху для уникнення штрафів;

– Якщо можливо, миття автомобіля власноруч.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Джерело Telegraf
Читайте також