Заощадити на купівлі шин легко: як зекономити кілька тисяч

Коли настає весна, потрібно підготувати авто до нового сезону. Одним із головних кроків цієї підготовки є заміна шин.

Всі знають, що зимова гума відрізняється від літньої. Це не тільки за малюнком протектора. Різні склади гуми роблять шину м’якішою взимку та твердішою влітку, що дозволяє краще триматися на дорозі.

Шини треба міняти кожні кілька років, але вони можуть бути дорогими. Наприклад, шини від Michelin можуть коштувати від 5 тисяч гривень і більше. Тож виникає питання, як зекономити на купівлі нових шин?

Заощадити на купівлі шин легко: як це зробити

Заощадження на купівлі шин може бути легким. Узимку попит на зимові шини зростає, і продавці можуть не поспішати робити знижки.

У липні, коли панує спека і асфальт плавиться, багато людей не думають про зимові шини. Але це саме час, коли можна знайти їх за хорошою ціною.

Купуючи зимові шини в міжсезоння, ви можете зекономити до 20-30% від їх вартості. Крім того, у літній період вибір шин буде ширшим, адже в цей час популярні моделі ще доступні. А взимку потрібні розміри шин можуть бути вже відсутні у продажі.

Ось ще декілька порад, як зекономити на покупці шин:

Слідкуйте за акціями. Багато магазинів проводять розпродажі шин у різні сезони. Слідкуйте за акціями, щоб скористатися вигідною пропозицією.

Порівнюйте ціни. Перш ніж купувати шини, порівняйте ціни в різних магазинах. Це допоможе знайти найкращу ціну.

Купуйте онлайн. Інтернет-магазини часто пропонують шини за нижчими цінами, ніж звичайні магазини. Роблячи покупку онлайн, ви можете зекономити гроші.

Міняти шини важливо для комфорту і безпеки. Не економте на цьому, але й не переплачуйте. Використовуйте наші поради, щоб зекономити на купівлі шин без втрати безпеки.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Джерело Telegraf
Читайте також