Адміністративні штрафи – найпоширеніше покарання за порушення правил дорожнього руху в Україні. Іноді буває так, що від штрафу ніхто не застрахований. Тому важливо знати, як діяти, коли поліція складає протокол за порушення. Особливо треба розуміти, чого робити не варто.
Іноді водії намагаються обманути інспекторів, щоб уникнути покарання. Наприклад, вони відмовляються брати копію постанови про штраф. Вважається, що якщо водій не підпише документ, то можна буде оскаржити штраф, сказавши, що не був присутній при розгляді справи. Насправді така поведінка є великою помилкою і шкодить самому водію.
Якщо поліцейський виписує штраф водієві, він може зробити це без підпису водія, просто зазначивши, що водій відмовився отримати копію постанови. Але без цієї копії водій не зможе оскаржити штраф у суді або навіть сплатити його, бо не знатиме, куди і як платити. Якщо водій не оскаржить штраф за 10 днів, він втратить цю можливість. А якщо не сплатить штраф за 30 днів, то сума боргу може подвоїтися, і можуть арештувати його рахунки або майно.
Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!
Сучасні автомобілі – це не просто транспорт, а справжні технологічні дива. Багато водіїв навіть не…
Багато сучасних авто випускають без запасного колеса, щоб зменшити витрати. Але це створює проблему, якщо…
Каталітичний нейтралізатор (каталізатор) допомагає зменшити шкідливі викиди автомобіля з двигуном внутрішнього згоряння. Це важлива частина…
Не кожен водій буде радий, якщо його зупинить поліція. Однак іноді й для патрульних спілкування…
Штрафи за порушення ПДР в Україні є найчастішим видом покарання для водіїв. Однак значна частина…
Колір автомобіля — це не лише про зовнішній вигляд. Психологи вважають, що обраний відтінок може…