Українські водії все частіше отримують чужі штрафи за порушення правил дорожнього руху, найчастіше за перевищення швидкості, зафіксоване камерами. Це може трапитися з будь-ким. Що робити, якщо ви отримали чужий штраф? Ігнорувати його не можна. Важливо зв’язатися з органами, які видали штраф, і пояснити ситуацію. Це допоможе уникнути можливих проблем і штрафів у майбутньому.
Часто чужі штрафи отримують люди, які продали свою машину «за дорученням». Юридично вони ще залишаються власниками авто, тому всі штрафи за порушення, зафіксовані камерами, надходять саме їм.
Щоб уникнути проблем з чужими штрафами, експерти радять оформляти продаж автомобіля офіційно через сервісні центри МВС. Якщо це неможливо, можна використати послугу «належний користувач» на порталі «Дія». Коли новий власник буде внесений у базу даних, всі штрафи за порушення правил дорожнього руху будуть надходити йому.
Якщо не вжити заходів, штрафи за порушення правил дорожнього руху продовжать приходити на юридичну особу, що була власником авто. Не платити штрафи не можна, інакше справу передадуть до виконавчої служби, яка може накласти арешт на майно та банківські рахунки. Єдиний вихід — це коли фактичний порушник сам з’явиться в поліцію і попросить притягнути його до відповідальності замість вас. Але таке трапляється рідко.
Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!
Не кожен водій буде радий, якщо його зупинить поліція. Однак іноді й для патрульних спілкування…
Штрафи за порушення ПДР в Україні є найчастішим видом покарання для водіїв. Однак значна частина…
Колір автомобіля — це не лише про зовнішній вигляд. Психологи вважають, що обраний відтінок може…
Розкішні німецькі кросовери поєднують стиль, передові технології, високу якість і потужність. Однак їхня ціна часто…
Зима приносить водіям чимало клопоту, особливо під час сильних морозів. Одна з найпоширеніших проблем —…
Розкішні автомобілі часто коштують дуже дорого, але їхня ціна може різко знижуватися після покупки. Уже…