Придбання нового автомобільного акумулятора вимагає уваги до низки важливих чинників, що впливають на його працездатність і довговічність. Одним з головних питань, яке хвилює автовласників, є необхідність підзарядки нової АКБ перед встановленням. Експерти видання ATL дали відповідь на це питання.
Виробники автомобільних акумуляторів спочатку заряджають продукцію перед відправкою в магазини. Однак тривале зберігання може призвести до саморозрядки.
Якщо батарея пролежала на складі не більше ніж шість місяців, вона, як правило, зберігає достатній рівень заряду і не потребує додаткового заряджання. Однак при терміні зберігання понад рік рекомендується відмовитися від покупки або вимагати значну знижку, оскільки природна втрата заряду може вплинути на подальшу роботу АКБ.
При виборі акумулятора важливо враховувати, в яких умовах він зберігався в торговій точці. Несприятливі фактори, такі як:
Перед купівлею АКБ варто попросити продавця провести перевірку за допомогою навантажувальної вилки. Важливо, щоб під навантаженням напруга не опускалася нижче 9 В, а в стандартних умовах вона становила не менше 12,6 В. Якщо показники нижчі за норму, акумулятору потрібна зарядка.
Якщо акумулятор новий, але зберігався тривалий час, перед установкою його краще зарядити, щоб уникнути проблем із запуском двигуна. Якщо ж батарею було виготовлено нещодавно і вона правильно зберігалася, додаткова зарядка не знадобиться.
Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!
Руль, що вібрує під час руху, - це не тільки дискомфорт для водія, а й…
Якщо ви побачите в чиємусь автомобілі шматок господарського мила, не поспішайте дивуватися. Цей простий предмет…
Більшість українців, сідаючи в автомобіль, рідко замислюються над тим, яке місце в салоні найбезпечніше в…
Сучасні технології автомобільної безпеки продовжують розвиватися, пропонуючи водіям все нові способи захисту на дорозі. Однією…
В Україні набирає обертів нова схема шахрайства з боку патрульних поліцейських, пише «Дорожній адвокат». Водії…
Під час керування автомобілем з автоматичною коробкою передач (АКПП) категорично не рекомендується використовувати ліву ногу…