Нерідко поліцейські під час зупинки автомобіля намагаються спровокувати водія на самообмову і визнання провини в порушенні ПДР, навіть якщо такого не було. Особливо небезпечним є звинувачення в нетверезій їзді, оскільки керманич ризикує отримати величезний штраф і позбутися прав. Досвідчений патрульний розповів «SUV News», як реагувати на провокативне запитання його колег «Чи давно пили?», щоб не втратити права.
За словами інспектора, таке формулювання вже містить звинувачення, яке, найімовірніше, є необґрунтованим. Мета провокації – змусити водія погодитися з твердженням поліцейського і почати виправдовуватися. Водієві ніби дається можливість «викрутитися», сказавши, наприклад, що спиртне він вживав учора. Однак на ділі ж час розпивання алкоголю може бути не таким важливим, оскільки алкотестер може знайти його сліди навіть через добу.
Патрульний радить у такій ситуації зберігати спокій і твердо заперечувати факт вживання спиртного. Навіть якщо поліцейський знайде підставу для перевірки вас на тестер і той покаже позитивний результат, ви маєте право на обстеження в медустанові, підсумки якого є визначальними для розв’язання питання про вашу винуватість.
Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!
Евакуювати автомобіль на штрафмайданчик в Україні можна тільки за наявності конкретних правових підстав. Може йтися…
Взаємодія з поліцією - стресова ситуація, особливо для водіїв. Однак за правильно обраної стратегії, знання…
Взаємодія з поліцією на дорозі - завжди стрес для водія. Однак деякі автомобілісти привертають до…
Кожен автомобіліст рано чи пізно може зіткнутися з пошкодженням лобового скла. Каміння, що вилітає з-під…
Ремінь ГРМ в автомобілі відіграє важливу роль, однак є при цьому звичайним розхідником, який слід…
Не дивлячись на те, що бренд Ford є визнаним лідером у сегменті SUV, далеко не…