В Україні позбавлення водійських прав є найсуворішим адміністративним покаранням за порушення правил дорожнього руху. Зазвичай його застосовують за серйозні порушення, такі як керування у нетверезому стані. Однак, іноді водій може втратити права навіть через, здавалося б, незначну провину.
Читайте також:
Штраф 3400 грн: за що водії можуть отримати таке покарання
Чому зарядні пристрої в авто можуть бути небезпечними
Багато українських водіїв використовують аварійну сигналізацію для спілкування між собою або попередження про небезпеку, хоча це не передбачено правилами дорожнього руху. За ПДР «аварійку» можна вмикати лише у випадках технічної несправності, застрягання авто, вимушеної зупинки, засліплення фарами, під час ДТП або при зупинці на вимогу поліції.
Використання аварійної сигналізації без підстав, наприклад, для подяки іншому водієві, може призвести до штрафу в розмірі 425 гривень. Якщо ж такі дії створили аварійну ситуацію, змусивши інших учасників дорожнього руху різко гальмувати або виконувати небезпечний маневр, штраф зростає до 680 гривень, а також можливе позбавлення водійських прав на термін від 6 до 12 місяців.
Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!
З приходом холодів багато водіїв стикаються з тим, що салон не прогрівається належним чином. Це…
Є думка, що білі автомобілі менш практичні через те, що на них помітні забруднення та…
Взимку замерзле лобове скло стає однією з найбільших проблем для водіїв, адже їм доводиться постійно…
Охолоджувальна рідина відіграє ключову роль у роботі автомобіля, запобігаючи перегріванню двигуна. Тому водіям варто уважно…
В Україні, якщо ви керуєте автомобілем із простроченими правами, вам доведеться заплатити штраф у 3400…
Більшість водіїв заряджають свої телефони в машині під час поїздки. Хтось робить це інколи, а…