Для більшості водіїв заміна моторної оливи здається звичайною справою, але навіть тут можна зробити помилку. Досвідчений автомеханік пояснив шість поширених помилок, які часто роблять водії під час цієї процедури.
По-перше, важливо дотримуватись правильного графіка заміни оливи. Зазвичай це рекомендують робити кожні 10-15 тисяч кілометрів. Але якщо двигун працює під великим навантаженням, автомобіль часто експлуатується в холодну погоду або стоїть у заторах, цей інтервал слід зменшити. Тому краще орієнтуватися не на пробіг, а на мотогодини. Найкраще міняти оливу кожні 250-300 годин роботи двигуна.
Механік також радить уважно слідкувати за процесом заміни оливи, якщо цю процедуру виконують в автосервісі. Зокрема, буває, що замість якісного фірмового масла використовують дешеве з бочки. Іноді навіть можуть не змінювати масло, а просто протирати фільтр.
Механіки часто округлюють кількість залитого масла. Наприклад, якщо потрібно 3,7 літра, можуть стягнути гроші за 4 літри. Також фахівець зазначає, що промивна олива потрібна тільки при зміні типу масла. Якщо заливається те ж саме масло, її використовувати не треба. Те ж саме стосується присадок: якщо вибрана якісна олива, додавання присадок не потрібне.
Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!
Сучасні автомобілі – це не просто транспорт, а справжні технологічні дива. Багато водіїв навіть не…
Багато сучасних авто випускають без запасного колеса, щоб зменшити витрати. Але це створює проблему, якщо…
Каталітичний нейтралізатор (каталізатор) допомагає зменшити шкідливі викиди автомобіля з двигуном внутрішнього згоряння. Це важлива частина…
Не кожен водій буде радий, якщо його зупинить поліція. Однак іноді й для патрульних спілкування…
Штрафи за порушення ПДР в Україні є найчастішим видом покарання для водіїв. Однак значна частина…
Колір автомобіля — це не лише про зовнішній вигляд. Психологи вважають, що обраний відтінок може…