Categories: Статті

Секрет довговічності старих автомобілів: експерт розповів, як вони можуть проїжджати понад 400 000 км

Здається, що кожен водій знає, як правильно доглядати за машиною. Але насправді, незважаючи на те, що це може здаватися простим, часто роблять помилки. Іноді ці помилки можуть привести до поломки двигуна.

Отже, чому ж двигуни старих автомобілів служать довше? Насправді це не вигадка, що раніше двигуни були надійнішими. Сучасні двигуни часто мають менший термін служби, оскільки виробники намагаються витискати з них максимум. Натомість старі мотори і коробки передач могли прослужити дуже довго і надихнути водіїв.

Сьогодні ситуація змінилася, і вже дивно, коли звичайний двигун проходить понад 450 тисяч кілометрів без капітального ремонту. Хоча якість двигунів знизилася, це не є такою великою проблемою. Сучасний двигун також може прослужити довго, якщо за ним правильно доглядати. Головне — регулярно міняти масло і витратні матеріали.

Виробники радять міняти масло в двигуні кожні 10 або 15 тисяч кілометрів. Це може бути виправдано, але щоб двигун служив довше, краще міняти масло частіше, приблизно кожні 7–8 тисяч кілометрів. Також не варто економити на маслі — вибирайте якісне масло, яке підходить для вашого двигуна.

Не забувайте, що заміна масла — це лише частина догляду за двигуном. Важливо також звертати увагу на стиль їзди. Якщо ви їздите дуже спокійно або агресивно, це може призвести до швидшого зносу двигуна. Найкраще — знайти баланс: іноді розганяйте двигун до високих обертів, а іноді не навантажуйте його надмірно.

Ще важливо звертати увагу на якість витратних матеріалів, масла та пального. Ресурс двигуна залежить від цього, тому не варто економити на цих речах. Низька якість може призвести до великих витрат на ремонти. Тому купуючи масло і фільтри, переконайтеся, що вони від надійних виробників і продаються перевіреними продавцями. Інакше двигун може швидко вийти з ладу.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Vladislava

Recent Posts

Погана звичка на світлофорі: один жест ногою може коштувати вам тисяч гривень

На тлі постійного подорожчання палива багатьох українських автомобілістів скоротити його витрату у своєму транспортному засобі…

12 хвилин ago

ТОП-3 показники в авто, яким водій не має довіряти

Більшість автомобілістів довіряють показникам приладів на передній панелі свого транспортного засобу, спираючись на ці дані…

1 годину ago

В Україні водії отримують чужі штрафи: як цього уникнути

В Україні все частіше фіксуються випадки, коли водії отримують чужі штрафи за порушення ПДР. Зазвичай…

2 години ago

Алкотестер – не вирок: як уникнути необґрунтованого позбавлення прав

Керування транспортним засобом у стані алкогольного сп'яніння в Україні карається штрафом від 17 000 гривень…

3 години ago

Що водій має вказати в протоколі, щоб скасувати штраф: відповідь патрульного

Протокол про адміністративне порушення для водія - це ще не вирок. Серед українських автомобілістів побутує…

4 години ago

Розворот через суцільну: автоюрист пояснив, як уникнути позбавлення прав

Правила дорожнього руху (ПДР) в Україні категорично забороняють перетин транспортними засобами суцільної лінії розмітки. У…

9 години ago