Хоча поліцейські повинні стежити за дотриманням закону, вони самі нерідко виявляються причетними до незаконних схем. Зокрема, останнім часом патрульних все частіше викривають у махінаціях з алкотестерами.
Інспектори підміняють штатний алкотестер «Драгер» на фальшивий прилад, який завжди показує завищений рівень алкоголю. Це дає недобросовісним поліцейським можливість вимагати хабарі з водіїв, аби уникнути адміністративної відповідальності. Нагадаємо, покарання за керування у стані сп’яніння – позбавлення водійських прав.
Читайте також:
Чому не варто глушити двигун одразу після зупинки
Як зупинити автомобіль на ожеледі: важливі поради для водіїв
Юристи наголошують, що деякі недобросовісні поліцейські можуть маніпулювати показниками «Драгера». Наприклад, вони залишають прилад на морозі, що призводить до спотворення результатів.
Водіям радять завжди просити у поліцейських документи на алкотестер, зокрема сертифікат, де вказані його ідентифікаційні дані. Якщо ви не згодні з результатами тесту, маєте право пройти повторну перевірку в лікарні, включно зі здачею крові та сечі. Такі результати підробити значно важче.
Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!
Багато автовласників не проводять відмінностей між моторними оливами для бензинових і дизельних двигунів, вважаючи, що…
Найближчим часом в Україні з'явиться можливість обміняти або відновити онлайн свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу.…
З'явилися нові подробиці про майбутню прем'єру другого покоління кросовера Alfa Romeo Stelvio. Як повідомляє Carscoops,…
Багато українських автовласників воліють мити свої машини ввечері. Насправді така звичка загрожує низкою негативних наслідків.…
Сьогодні система безключового доступу до авто замінила традиційні механічні ключі, що робить процес експлуатації транспортних…
Сьогодні більшість автомобілістів в Україні рідко виїжджають за межі свого міста, вважаючи за краще експлуатувати…